Alert Finansowy

ALERT NEWS: Znamy już szczegóły nowej oferty BOŚ

09 lutego
13:35 2010
Bezpłatne przelewy do ZUS i do Urzędu Skarbowego dla najmniejszych firm, specjalna elastyczna oferta dla przedsiębiorstw z sektora mikroprzedsiębiorstw – Bank Ochrony Środowiska realizuje wcześniejsze zapowiedzi dotyczące aktywnej rywalizacji o klienta biznesowego. BOŚ chce w ten sposób zwiększyć swój udział w rynku.

Zobacz opinie o BOŚ w Twoim mieście!

Debet do 20 tys.
Konto Wyjątkowe Firma oraz Konto Wyjątkowe Firma Plus to najnowsza propozycja Banku Ochrony Środowiska skierowana do mikroprzedsiębiorców. Oba rachunki oferują bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego, możliwość uzyskania limitu debetowego (odpowiednio do 10 i 20 tys. zł), bezpłatną autoryzację transakcji internetowych kodem SMS.

BOŚ stawia na konta dla MSP
BOŚ zmodyfikował też ofertę dla przedsiębiorców z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP). – Nie bez powodu stawiamy na sektor małych i średnich firm. Jest to najbardziej perspektywiczny segment bankowości korporacyjnej i chcemy być w nim aktywnym i widocznym graczem – mówi Piotr Sadza, dyrektor Departamentu Produktów Korporacyjnych w BOŚ SA.

Paleta usług dodatkowych
Bank zmienia jednocześnie zasady obsługi małych i średnich przedsiębiorców – rezygnuje z pakietów oferując klientom elastyczną formułę rachunku. – Klienci nie chcą płacić za coś z czego nie zawsze korzystają. Ponadto oferta pakietowa wyklucza w zasadzie indywidualne podejście do potrzeb klienta. Dlatego wprowadziliśmy na rynek nowe Konto Wyjątkowe Biznes z bogatą paletą usług dodatkowych – podkreśla Piotr Sadza.

Do 7 proc. rocznie
Posiadacz Konta Wyjątkowego Biznes za każdy przelew realizowany w sieci zapłaci tylko 0,95 groszy. Nadwyżki finansowe może lokować np. na Koncie Dynamicznym, które oferuje rosnące (w trybie dwutygodniowym) oprocentowanie środków. W 11 – 12 tygodniu sięga ono 7 proc. w skali roku. Minimalna wartość lokaty to 20 tys. zł.

Czy myślisz, że BOŚ ma szansę przebić się ze swoją ofertą? Podziel się swoją opinią na temat BOŚ.

AlertFinansowy.pl

Podobne artykuły